قیمت اینورتر و درایو

کاتالوگ اینورتر

قیمت اینورتر و درایو : 

قیمت اینورتر و درام به نوع برند و نوع کاربرد آن بستگی دارد. همه ی موتورهای الکتریکی برق مصرف می کنند بنابراین برای تأمین گشتاور یا سرعت مورد نیاز به مقدار معینی انرژی نیاز دارند. در صورتی که سرعت یا گشتاور موتور سرعت خیلی زیاد یا کم باشد ، از کنترل های مکانیکی برای کنترل خروجی استفاده می شود. اینورتر می تواند با تبدیل جریان DC به جریان AC هزینه های مصرف انرژی را به طرز قابل توجهی کاهش دهد اگر قصد آشنایی بیشتر و انواع آن را دارید مقاله اینورتر، کنترل دور موتور و کاهش مصرف انرژی را به شما پیشنهاد میکنیم.

قیمت اینورتر و درایو و نوع آن: 

قیمت اینورتر و درایو بر اساس نوع برند، نوع کیلو وات و همچنین نوع کاربری آنها متفاوت می باشد. در نهایت تفاوت قیمت در اینورتر و درایو به این صورت است که دلیل اینکه درایو کارایی‌های بیشتری نسبت به اینورتر دارد، در نتیجه گران‌تر است. قیمت اینورتر و درایو به میزان توان، نوع آن(تکفاز و سه فاز)، قابلیت های تجهیز و برند متفاوت است
در این مقاله بررسی تفاوت درایو و اینورتر پرداختیم. در قسمت نظرات سایت تجربیات خود را از کار با این دو وسیله صنعتی با ما در میان بگذارید.

 

 

برای بدست آوردن قیمت دقیق یک اینورتر باید به نکاتی مانند تک فاز یا سه فاز بودن برق ورودی، مد های کنترلی که یک اینورتر در خود دارد و آپشنهای کنترلی که پشتیبانی می کند توجه کرد. 

معمولا درایوها و اینورتر ها در تمامی برندها دارای لیست قیمت زیر هستند.

لیست قیمت :

برای کسب اطلاعات بیشتر و لیست قیمت با ما در ارتباط باشید. 

ردیف توضیحات قیمت (تومان)
1 قیمت اینورتر تک فاز به سه فاز با توان برحسب کیلو وات  تماس بگیرید
2 قیمت اینورتر سه فاز به سه فاز با توان برحسب کیلو وات تماس بگیرید

021-33988295
09338088000

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

منوی اصلی