مینیاتوری دو پل هیوندای

مینیاتوری هیوندای


کلید مینیاتوری هیوندا چیست و چه کاربردی در برق صنعتی دارد

قبل از اینکه به بررسی کلید مینیاتوری هیوندا بپردازیم ابتدا باید بدانیم فیوز یا کلید مینیاتوری چیست و چه کاربردی در برق صنعتی دارد. 

 فیوز یا همان کلید مینیاتوری یک تجهیز حفاظتی است که در مدارهای الکتریکی و تابلو های برق  صنعتی بسته می شود  و آن‌ها را در برابر افزایش جریان الکتریکی محافظت می‌کند. اگر جریانی بیش از جریان نامی مورد نظر، از فیوز بگذرد واکنش فیوز قطع جریان الکتریکی خواهد بود و به اصطلاح فیوز می پرد این امر باعث محافظت از تمامی تجهیزات برقی می شود.

کلید مینیاتوری هیوندای

شرکت هیوندای همواره یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات برق صنعتی و تابلویی بوده است. یکی از تجهیزات پر کاربرد و پر فروش در برق صنعتی کلید هیوندای است، که در ادامه به بررسی انواع کلید مینیاتوری های هیوندای می پردازیم. 

مزایای کلید مینیاتوری هیوندای

مزایای کلید مینیاتوری هیوندا باعث فروش بالا و مورد استفاده قرار گرفتن این تجهیز در بازار برق صنعتی کشور شده است.

  • طول عمر بالا
  • کیفیت ساخت بالا
  • قیمت مناسب
  • موجودی کامل در بازه های جریانی

این ویژگی ها در کنار قیمت مناسب تجهیزات هیوندای این برند را به یک نام آشنا و مطمئن در صنعت برق کشور تبدیل کرده است.

انواع کلید مینیاتوری هیوندای

شرکت هیوندای برای پوشش دادن تمامی جریان ها، اقدام به تولید انواع کلید مینیاتوری هیوندا در رنج های تک فاز و سه فاز نموده است. انواع کلید های مینیاتوری بر اساس سرعت در زمان قطع جریان به چند دسته زیر تقسیم می شوند.

مینیاتوری تیپ B

این دسته از مینیاتوری به دلیل آن که ضریب اتصال کوتاهی دارد به کلید تند کار معروف است و بیشتر در سیستم برق رسانی خانگی و روشنایی ها کاربرد دارد به همین دلیل به این مینیاتوری تیپ روشنایی نیز گفته می شود.

محدوده جریان قطع: 3 تا 5 برابر جریان نامی – زمان عملکرد: بین 0.04 تا 13 ثانیه

مینیاتوری تیپ c

این دسته از مینیاتوری ها به تیپ کند کار شناخته می شوند و بیشتر در صنعت برای راه اندازی الکترو موتورها ، پمپ های آب خانگی و راه اندازی کولر گازی مورد استفاده قرار می گیرند. به همین خاطر به این دسته از کلید مینیاتوری  موتوری گفته می شود و در بازار بیشتر به این اسم شناخته می شوند.

محدوده جریان قطع: 5 تا 10 برابر جریان نامی زمان عملکرد: بین 0.04 تا 5 ثانیه

مینیاتوری تیپ D

مینیاتوری های تیپ D کند کار تر از، کلید های تیپ C می باشند و به خیلی کند کار معروف هستند این مینیاتوری بیشتر برای راه اندازی ترانسفورمرها در صنعت به کار می روند و در بازار به مینیاتوری ترانسفورمری شناخته می شوند. هیچ گاه از این مینیاتوری در سیستم خانگی استفاده نکنید.

محدوده جریان قطع: 10 تا 20 برابر جریان نامی زمان عملکرد: بين 0.04 تا 3 ثانیه

مینیاتوری تیپ k

از مینیاتوری تیپ k برای استفاده از مدارات قدرت و راه اندازی ترانس ها استفاده می شود و به مینیاتوری تیپ قدرت شناخته می شوند.

محدوده جریان قطع: 8 تا 10 برابر جریان نامی زمان عملکرد: کمتر از 0.1 ثانیه

مینیاتوری تیپ z

این مینیاتوری حساس ترین تیپ مینیاتوری ها می باشد و در کاربری های بسیار حساس مانند مدارات PLC ها و تجهیزات الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد. این تیپ قیمت بالاتری نیز دارد.

محدوده جریان قطع 2 تا 3 برابر جریان نامی زمان عملکرد کمتر از 0.1 ثانیه

قیمت کلید مینیاتوری هیوندای

قیمت کلید مینیاتوری هیوندا بر اساس نوع تک فاز یا سه فاز بودن و مقدار جریان آن متفاوت می باشد و به صورت لیست زیر تقدیم می گردد.

ردیفتوضیحاتقیمت انواع کلید مینیاتوری هیوندا(تومان)
1قیمت کلید مینیاتوری تک فاز هیوندا 2 تا 32 آمپر63.000
2قیمت کلید مینیاتوری تک فاز هیوندا 40 تا 63 آمپر65.000
3قیمت کلید مینیاتوری هیوندای  دو پل 2 تا 63 آمپر130.000
4قیمت کلید مینیاتوری هیوندای سه فاز 2 تا 40 آمپر120.000
5قیمت کلید مینیاتوری هیوندای سه فاز 50 تا 63 آمپر195.000

توجه داشته باشید که لیست قیمت مینیاتوری و کلید های هیوندای دارای تخفیف می باشد لطفا برای گرفتن موجودی کلیدهای مینیاتوری و درصد تخفیف با واحد فروش شرکت تماس بگیرید. در ضمن تمامی کلید مینیاتوری های هیوندا فوق اصل بوده و دارای یک سال گارانتی می باشند.

کاتالوگ کلید مینیاتوری هیوندای

لطفا قبل از خرید کلید مینیاتوری و همچنین نصب آن ، کاتالوگ کلید مینیاتوری هیوندا را که در لینک زیر بار گذاری شده است مطالعه کنید و اگر سوالی در این زمینه داشتید با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

کاتالوگ کلید مینیاتوری هیوندای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *